Shitet, Apartament 3+1, Fresku
Shitet, Apartament 3+1, Fresku
Shitet, Apartament 3+1, Fresku
Shitet, Apartament 3+1, Fresku
Shitet, Apartament 3+1, Fresku
Shitet, Apartament 3+1, Fresku
Shitet, Apartament 3+1, Fresku
Shitet, Apartament 3+1, Fresku
Shitet, Apartament 3+1, Fresku
Shitet, Apartament 3+1, Fresku
Shitet, Apartament 3+1, Fresku
Shitet, Apartament 3+1, Fresku
Shitet, Apartament 3+1, Fresku
Shitet, Apartament 3+1, Fresku

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Freskut, në rrugën e“Teleferikut” përballë restorant Deliut. Apartamenti është I pozicionuar në katin e 7 banim, (papafingo) me sipërfaqe totale 271.3m2. Apartamenti ka orientim jug-perëndim dhe disponon dokumentcion të rregullt hipotekor. Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • 3 dhoma gjumi • 2 tualete me dritare • Ballkon • Korridor shpërndarës Detaje të tjera • Super mobilim • I investuar • Sistem ngrohje-ftohje (chiller) • Parket • Tavanet me punime gipsi me spote • Oxhak • Punime cilësore • Me ashensor • Veranda totalisht e izoluar (e mbuluar me panele sanduich) • Termoizolim • Çmim okazion • Për ta vizituar na kontaktoni !

Tipare

Apartment
plus11889
271.3 m2
7
4
2
Ka Hipoteke
2019-08-16

Adresa

Fresku
Albania
Tirana
Fresku

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 1
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 1
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 2
120,000 €