Shitet,Apartament 2+1,Fusha e Aviacionit

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar te Fusha e Aviacionit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 11 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 105.2 m2 • Sipërfaqja e përbashkët : 14.52 m2 • Sipërfaqja totale : 119.72 m2 • Orientimi : Veri-Perëndim. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 2 dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Në ndërtim e sipër • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
66,000 €
11
Në proces hipotekimi
2018-12-20

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 119.72
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Fusha e Aviacionit
Albania
Tirana
Fusha e Aviacionit
1001

Prona te ngjashme