Qera,Ambjent,Unaza E Re
Qera,Ambjent,Unaza E Re
Qera,Ambjent,Unaza E Re

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent ne Unaze Te Re,tek Vila L. Ndodhet në katin perdhe dhe ka sipërfaqe 98 m2. Ambjenti disponon: •Hapesira te bollshme • Hyrje te dedikuar •2 Tualete • Fasade xhami • Opsion ideal investimi •Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
future11909
98 m2
0
0
2
Ka Hipoteke
2019-08-17

Adresa

Unaza E Re
Albania
Tirana
Unaza e re

Prona te ngjashme

Shitet,Apartament 2+1,Xhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12294
104.9 m2 2 2 8
94,500 €

Shitet,Apartament 1+1,Xhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12293
62.68 m2 1 1 4
56,500 €

Shitet,Apartament 2+1,Xhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12292
115.86 m2 2 2 2
104,000 €