Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova
Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova
Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova
Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova
Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova
Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova
Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova
Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 bashkë me 1 post parkimi te Rruga "Riza Cerova". Informacion mbi apartamentin: • Kati 7 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 89.5 m2 • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Termoizolim • Triplo xham • Sistem chiller • Parket • I investuar • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11960
89.5 m2
7
3
1
Ka Hipoteke
2019-08-22

Adresa

Rruga Riza Cerova
Albania
Tirana
Rruga Riza Cerova

Prona te ngjashme

Shitet,Apartament 2+1,Xhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12294
104.9 m2 2 2 8
94,500 €

Shitet,Apartament 1+1,Xhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12293
62.68 m2 1 1 4
56,500 €

Shitet,Apartament 2+1,Xhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12292
115.86 m2 2 2 2
104,000 €