Shitet,Ambjent,Qytet Studenti
Shitet,Ambjent,Qytet Studenti
Shitet,Ambjent,Qytet Studenti
Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Pershkrimi

Ambjenti është i pozicionuar pranë rrugës "Pjetër Budi" te Qytet Studenti, në një ndër komplekset më cilësore të zonës, kompleksi "Ana". Informacion mbi ambjentin: • Kati 0 përdhes • Sipërfaqja e ambjentit : 64 m2, ku 20 m2 është verandë • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Ambjenti është bosh dhe disponon: • Tualeti • Pozicion të favorshëm gjeografik • Fasadë xhami • Kubaturë të rregullt • Mundësi të ndryshme shfrytëzimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
al11961
64 m2
0
0
1
Ka Hipoteke
2019-08-22

Adresa

Qytet Studenti
Albania
Tirana
Qyteti Studenti

Prona te ngjashme

Shitet,Apartament 2+1,Xhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12294
104.9 m2 2 2 8
94,500 €

Shitet,Apartament 1+1,Xhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12293
62.68 m2 1 1 4
56,500 €

Shitet,Apartament 2+1,Xhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12292
115.86 m2 2 2 2
104,000 €