Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë
Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë
Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë
Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë
Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë
Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re , pranë Bar Ales • Informacion mbi apartamentin: • Ndërtim i Ri • Kati 4 banim • Sipërfaqa e apartamentit: 98 m2 • Organizimi: • Ambjenti i gatimit •2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • I investuar • Mobilim i Ri • Me sistem kondicionimi • Apartamenti ndodhet buzë rruge dhe orientohet drejt Lindjes. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI11962
98 m2
4
3
2
2019-08-22

Adresa

Unaza e Re
Albania
Tirana
Unaza e re

Prona te ngjashme

Shitet,Apartament 2+1,Xhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12294
104.9 m2 2 2 8
94,500 €

Shitet,Apartament 1+1,Xhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12293
62.68 m2 1 1 4
56,500 €

Shitet,Apartament 2+1,Xhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12292
115.86 m2 2 2 2
104,000 €