Shitet,Apartament 2+1,Blloku
Shitet,Apartament 2+1,Blloku
Shitet,Apartament 2+1,Blloku
Shitet,Apartament 2+1,Blloku
Shitet,Apartament 2+1,Blloku
Shitet,Apartament 2+1,Blloku
Shitet,Apartament 2+1,Blloku
Shitet,Apartament 2+1,Blloku
Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Bllokut, pranë piceri "Juvenilja". Informacion mbi apartamentin: • Kati 8 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 105 m2 • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • 2 Ballkone • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Termoizolim • Totalisht i investuar • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11963
105 m2
8
3
2
Ka Hipoteke
2019-08-22

Adresa

Blloku
Albania
Tirana
Blloku

Prona te ngjashme

Shitet,Apartament 2+1,Xhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12294
104.9 m2 2 2 8
94,500 €

Shitet,Apartament 1+1,Xhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12293
62.68 m2 1 1 4
56,500 €

Shitet,Apartament 2+1,Xhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12292
115.86 m2 2 2 2
104,000 €