Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori
Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori
Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori
Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori
Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori
Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori
Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori
Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori
Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori
Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori
Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori
Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori
Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te 21 Dhjetori, pranë Rajonit të Policisë Nr.2. Informacion mbi apartamentin: • Kati 1, pallat 2-katësh • Sipërfaqja e apartamentit : 96 m2 ku 72 m2 është në hipotekë. Apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Kubaturë e rregullt • I investuar • I përshtatshëm për banim ose biznes • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11964
96 m2
1
3
2
Ka Hipoteke
2019-08-22

Adresa

21 Dhjetori
Albania
Tirana
21 dhjetori

Prona te ngjashme

Shitet,Apartament 2+1,Xhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12294
104.9 m2 2 2 8
94,500 €

Shitet,Apartament 1+1,Xhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12293
62.68 m2 1 1 4
56,500 €

Shitet,Apartament 2+1,Xhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12292
115.86 m2 2 2 2
104,000 €