Shitet,Apartament 2+1,Blloku
Shitet,Apartament 2+1,Blloku
Shitet,Apartament 2+1,Blloku
Shitet,Apartament 2+1,Blloku
Shitet,Apartament 2+1,Blloku
Shitet,Apartament 2+1,Blloku
Shitet,Apartament 2+1,Blloku
Shitet,Apartament 2+1,Blloku
Shitet,Apartament 2+1,Blloku
Shitet,Apartament 2+1,Blloku
Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Bllokut, te Bulevardi Bajram Curri, afër Kinema Agimi. Informacion mbi apartamentin: • Kati 6 • Sipërfaqja e apartamentit : 65 m2 • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është pjesërisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni • Kubaturë e rregullt • Totalisht i investuar • Tarracë e shfrytëzueshme • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11985
63 m2
6
3
1
Ka Hipoteke
2019-08-24

Adresa

Kinema Agimi
Albania
Tirana
Blloku

Prona te ngjashme

Shitet,Apartament 2+1,Xhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12294
104.9 m2 2 2 8
94,500 €

Shitet,Apartament 1+1,Xhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12293
62.68 m2 1 1 4
56,500 €

Shitet,Apartament 2+1,Xhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12292
115.86 m2 2 2 2
104,000 €