Qera, Apartament 2+1, Rruga e Kavajës

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në Rrugën e Kavajës tek Kompleksi Delijorgji. Informacion mbi apartamentin: Ndërtim i Ri, Kati i 3 banim me Sipërfaqe 120 m2 Apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe disponon: Salloni Ndenjes ,2 Dhoma Gjumi ,Tualeti , 2 Ballkone , I investuar. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte leht e aksesueshme dhe pranë faciliteteve si shkolla, transportit urban, spitaleve dhe njesive tregtare • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Qira
Apartament
500 €
3
Në proces hipotekimi
2019-01-11

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 120
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
Albania
Tirana
Rruga e Kavajes

Prona te ngjashme