Apartament 2+1 për qera Rruga e Kavajes

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në Rrugën e Kavajës tek Kompleksi Delijorgji. Informacion mbi apartamentin: • Ndërtim i Ri • Kati i 3 banim • Sipërfaqa : 120 m2 Apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes •2 Dhoma Gjumi • Tualeti • 2 Ballkone • I investuar • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

E dhene me qira
Per Qira
Apartament
500 €
3
Në proces hipotekimi
2019-01-11

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 120
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

rruga e kavajes
Albania
Tirana
Rruga e Kavajes

Prona te ngjashme