Apartament 1+1 për qera Rruga e Kavajes

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në Rrugen e Kavajes. Informacion mbi apartamentin: • Ndërtim i Ri • Kati i 9 banim • Sipërfaqa e apartamentit 75 m2. Apartamenti jepet me qera I mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Dhoma e Gjumit • Tualeti •Ballkoni • I investuar • I shtruar me parket. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Qira
Apartament
300 €
9
Në proces hipotekimi
2019-01-11

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 75
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
Albania
Tirana
Rruga e Kavajes

Prona të sygjeruara