Qera, Apartament 1+1, Rruga e Kavajes

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në Rrugen e Kavajes. Informacion mbi apartamentin: Ndërtim i Ri , Kati i 9 banim me Sipërfaqe 75 m2. Apartamenti jepet me qera I mobiluar dhe disponon: Salloni Ndenjes , 1 Dhome Gjumi ,Tualeti , Ballkoni , I investuar , I shtruar me parket. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte leht e aksesueshme dhe pranë faciliteteve si shkolla, transportit urban, spitaleve dhe njesive tregtare Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Qira
Apartament
300 €
9
Në proces hipotekimi
2019-01-11

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 75
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
Albania
Tirana
Rruga e Kavajes

Prona te ngjashme