Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, te rruga "Asdreni". Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 111 m2. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 2 dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Dopio xham • Punime cilësore • Kubaturë e rregullt • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
125,000 €
5
Në proces hipotekimi
2019-01-11

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 111
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Rruga Asdreni
Albania
Tirana
Alidemi
1001

Prona te ngjashme