Qera , Apartament 2+1 , Rruga e Kavajes

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në Rrugen e Kavajes. Informacion mbi apartamentin: Ndërtim i Ri , Kati i 9 banim me Sipërfaqe 110 m2. Apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe disponon: Salloni Ndenjes, 2 Dhoma Gjumi ,Tualeti me dritare , Ballkoni , I investuar. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte leht e aksesueshme dhe pranë faciliteteve si shkolla, transportit urban, spitaleve dhe njesive tregtare. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Qira
Apartament
400 €
9
Në proces hipotekimi
2019-01-11

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 110
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
Albania
Tirana
Rruga e Kavajes

Prona te ngjashme