Lokal për qera, 21 Dhjetori

Pershkrim

Lokali është i pozicionuar te zona e 21 Dhjetorit, te Inxhinieria e Ndërtimit. Informacion mbi lokalin: • Kati 0 përdhes • Sipërfaqja brenda : 260 m2 • Veranda e jashtme : 500 m2 • Dokumentacioni : Me Hipotekë . Lokali është aktualisht në gjendje pune si lokal e piceri dhe disponon: • Pozicion të favorshëm gjeografik • 2 Tualete • Kondicionim • Aspirim • Kënd lojrash për fëmijë • Magazinë • Shitet biznesi 70000 euro • Totalisht i investuar • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Qira
Lokal/Restorant
950 €
Ka hipoteke
2019-01-11

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 760
Tualet (e) : 2

Adrese

Inxhinieria e Ndertimit
Albania
Tirana
21 dhjetori
1001

Prona të sygjeruara