Qera, Vilë , Kinostudio

Pershkrim

Shitet vilë në zonën e Kinostudios në rrugën e Aleksandër Moisiu, në një zonë të qetë, e preferuar dhe me ajër të pastër. Informacion mbi vilën: • Stukturë 3 katëshe • 1073 m2 sipërfaqje totale . • Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe është i organizuar në 12 ambjente si dhe ka tualete në çdo kat. • Orientim: veri-jug-lindje-perëndim . • Ambjentet lidhen me njëri-tjetrin nëpërmjet shkallëve të brendshme. Ekstra që ofron apartamenti: • Pjesërisht e mobiluar • I investuar • Ndërtim cilësor • Kubaturë e rregullt • Ndriçim natyral • Oborr • Kënd lojërash • Fushë futbolli •Super pamje Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Qira
Vile
2,500 €
3
Ka hipoteke
2019-01-11

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 1073

Adrese

Kinostudio
Albania
Tirana
Kinostudio
1001

Prona te ngjashme