Qera,Vile, Sauk

Pershkrim

Shitet vilë në zonën e “Saukut” në afërsi të rrugës kryesore. Vila ka strukturë 3-katëshe , me sipërfaqe banimi 250 m2 dhe 1000 m2 truall. Vila është e organizuar në 1 sallon ndenjIe, ambient gatimi, 7 dhoma ,4 tualete dhe 3 ballkone. Banesa disponon të gjitha orientimet. Vila disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Vila është e investuar me sistem kondicionimi dhe është e mobiluar. Vendodhja e favorshme, dhe pozicionimi buzë rrugës kryesore bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Qira
Vile
1,200 €
Ka hipoteke
2019-01-11

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 250
Tualet (e) : 4
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

sauk
Albania
Tirana
Sauk
1001

Prona te ngjashme