Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar te zona e Ali Demit, pranë shkollës "Ali Demi". Informacion mbi apartamentin: • Kati 1 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 96 m2 • Orientimi Veri-Jug • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 2 Ambjente gatimi • 2 dhoma gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Ballkoni • I investuar • I veshur me sistem polisterol • Sisteme elektrike dhe hidraulike të reja • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
75,000 €
1
Ka hipoteke
2019-01-12

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 96
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 2

Adrese

Ali Demi
Albania
Tirana
Alidemi
1001

Prona te ngjashme