Qera, Apartament 1+1 , Harry Fultz

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Harry Fullzt. Informacion mbi apartamentin: Kati i 5 banim me Sipërfaqe 70 m2. Apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe disponon: Salloni Ndenjes , Dhoma e Gjumit ,Tualeti , Ballkoni dhe Kondicioner . Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte leht e aksesueshme dhe pranë faciliteteve si shkolla, universitete, transportit urban, spitaleve dhe njesive tregtare Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Rezervuar
Per Qira
Apartament
300 €
5
Në proces hipotekimi
2019-01-12

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 70
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

harry fulyz
Albania
Tirana
Harry Fultz

Prona te ngjashme