Apartament 1+1 për qera Harry Fultz

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Harry Fullzt. Informacion mbi apartamentin: • Kati i 5 banim • Sipërfaqa : 70 m2 Apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes •Dhoma e Gjumit •Tualeti • Ballkoni • Kondicioner . Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Qira
Apartament
300 €
5
Në proces hipotekimi
2019-01-12

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 70
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

harry fulyz
Albania
Tirana
Harry Fultz

Prona të sygjeruara