Shitet,Apartament 2+1,Fusha e Aviacionit

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar te Fusha e Aviacionit. Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 86.4 m2 • Sipërfaqja e përbashkët : 11.92 m2 • Sipërfaqja totale : 98.32 m2 • Orientimi : Jug-Perëndim. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 2 dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Në ndërtim e sipër • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
59,000 €
4
Në proces hipotekimi
2019-01-23

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 98.32
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Fusha e Aviacionit
Albania
Tirana
Fusha e Aviacionit
1001

Prona te ngjashme