Shitet,Apartament 2+1,Pallati me Shigjeta

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar te Pallati me Shigjeta. Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 74 m2 • Orientimi :Jug-Lindje-Perëndim• Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 2 dhoma gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Ballkoni • Korridor shpërndarës • I investuar • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
66,000 €
3
Ka hipoteke
2019-01-25

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 74
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Pallati me Shigjeta
Albania
Tirana
Pallati me Shigjeta
1001

Prona te ngjashme