Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri
Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri
Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri
Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri
Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri
Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Myslym Shyr. Informacion mbi apartamentin: • Kati 8 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 94 m2 • Apartamenti është pjesërisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkoni i madh • Korridor shpërndarës • Mundësi parkimi në zonë • Ashensor • Facilitete si markete, kafene etj • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
12187
94 m2
8
3
2
Ka Hipoteke
2019-09-11

Adresa

Myslym Shyri
Albania
Tirana
Myslym Shyri

Prona te ngjashme

Shitet,Apartament 2+1,Xhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12294
104.9 m2 2 2 8
94,500 €

Shitet,Apartament 1+1,Xhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12293
62.68 m2 1 1 4
56,500 €

Shitet,Apartament 2+1,Xhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12292
115.86 m2 2 2 2
104,000 €