Shitet,Apartament 1+1,Shkozë
Shitet,Apartament 1+1,Shkozë
Shitet,Apartament 1+1,Shkozë
Shitet,Apartament 1+1,Shkozë
Shitet,Apartament 1+1,Shkozë
Shitet,Apartament 1+1,Shkozë
Shitet,Apartament 1+1,Shkozë
Shitet,Apartament 1+1,Shkozë

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Shkozës. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 • Sipërfaqja e apartamentit : 63 m2 • Orientimi Lindje • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 1 dhomë gjumi • 2 Ballkone • Tualeti • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Dopio xham • Kubaturë e rregullt • Punime cilësore • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al12188
63 m2
2
2
1
Ka Hipoteke
2019-09-11

Adresa

Shkozë
Albania
Tirana
Shkozë

Prona te ngjashme

Shitet,Apartament 2+1,Xhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12294
104.9 m2 2 2 8
94,500 €

Shitet,Apartament 1+1,Xhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12293
62.68 m2 1 1 4
56,500 €

Shitet,Apartament 2+1,Xhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12292
115.86 m2 2 2 2
104,000 €