Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Kavajes
Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Kavajes
Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Kavajes
Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Kavajes

Pershkrimi

Shitet apartament në Rrugën e Kavajes. Apartamenti ndodhet në katin e 4 pallat ekzistues dhe ka sipërfaqe totale prej 68 m2. Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon certifikate pronësie. Organizimi: Salloni Ndenjes, Ambjenti gatimi, 2 dhoma gjumi, Tualeti, Ballkoni • Apartamenti disponon kubatur te rregullt dhe orientim te mire. Vendndodhja mjaft e mire e apartamenit te ofron mundesine e te gjitha faciliteteve ne kohe te shkurter. Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
12195
68 m2
4
2
1
Ka Hipoteke
2019-09-11

Adresa

Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
Albania
Tirana
Rruga e Kavajes

Prona te ngjashme

Shitet,Apartament 2+1,Xhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12294
104.9 m2 2 2 8
94,500 €

Shitet,Apartament 1+1,Xhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12293
62.68 m2 1 1 4
56,500 €

Shitet,Apartament 2+1,Xhamlliku

Xhamlliku Tirana ID: al12292
115.86 m2 2 2 2
104,000 €