Qera,Ambjent,Sauk

Pershkrim

Jepet me qera ambjent në zonën e Saukut. Informacion mbi ambjentin: • Kati 0 përdhes • Sipërfaqja e ambjentit: 80 m2. Ambjenti është bosh dhe disponon: • Tualeti • I investuar • Kubaturë e rregullt • Pozicion i favorshëm gjeografik • Fasadë xhami • Dopio xham • Mundësi të shumta shfytëzimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Qira
Ambjent
240 €
0
Në proces hipotekimi
2019-02-06

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 80
Tualet (e) : 1

Adrese

Sauk
Albania
Tirana
Sauk
1001

Prona te ngjashme