Qera,Apartament 2+1,Sauk

Pershkrim

Jepet me qera apartament 2+1 te zona e Saukut. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 80 m2. Apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 2 dhoma gjumi • Ballkoni • Tualeti • I investuar • Dopio xham • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Qira
Apartament
280 €
2
Në proces hipotekimi
2019-02-06

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 80
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Sauk
Albania
Tirana
Sauk
1001

Prona te ngjashme