Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi

Pershkrim

Shitet apartament 2+1 në zonën e Ali Demit, te ish Markata e Vjetër. Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 98.21 m2 • Orientimi : Lindje. Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 2 dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni • Veranda • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Dopio xham • Totalisht i investuar • Parket • Sistem chiller • Shitet dhe një garazh 10.000 euro në katin -2 me sipërfaqe 37 m2 • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
83,500 €
5
Në proces hipotekimi
2019-02-08

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 98.21
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Markata e Vjeter
Albania
Tirana
Alidemi
1001

Prona te ngjashme