Shitet,Apartament 3+1,Tregu Elektrik

Pershkrim

Shitet apartament 3+1 te Tregu Elektrik, në rrugën "Petro Nini Luarasi". Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 80 m2 • Orientimi : Lindje • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është pjesërisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 3 dhoma gjumi • Ballkoni • Tualeti • I investuar dhe i restaururar • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
76,000 €
3
Ka hipoteke
2019-02-09

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 80
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Rruga Petro Nini Luarasi
Albania
Tirana
Tregu Elektrik
1001

Prona te ngjashme