Shitet,Shtëpi Private,Kombinat
Shitet,Shtëpi Private,Kombinat
Shitet,Shtëpi Private,Kombinat
Shitet,Shtëpi Private,Kombinat
Shitet,Shtëpi Private,Kombinat
Shitet,Shtëpi Private,Kombinat
Shitet,Shtëpi Private,Kombinat
Shitet,Shtëpi Private,Kombinat
Shitet,Shtëpi Private,Kombinat
Shitet,Shtëpi Private,Kombinat

Pershkrimi

Shtepia është e pozicionuar në Yzberisht. Informacion mbi pronen: • Ndërtim i Ri •Sipërfaqja e ndertimit 62.7 m2 •Siperfaqja e Truallit 138 m2 •E pajisur me çertifikatë pronësie. • Organizimi: • Ambjent ndenje dhe Gatimi • Dhoma e Gjumit • Tualeti • Oborr • Vend parkimi .Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

House
future12272
62.7 m2
1
0
Ka Hipoteke
2019-09-16

Adresa

Kombinat
Albania
Tirana
Kombinat

Prona te ngjashme

Qera,Ambjent,Stacioni i Trenit

Stacioni i Trenit Tirana ID: al12731
170 m2 2 8
2,000 € /muaj

Shitet, Ambjent, Unaza e re

Unaza e Re Tirana ID: 12730
187 m2 3
330,000 €

Shitet, Tokë, Rruga e Rinasit

Rinas Tirana ID: 12729
18000 m2 0 0 2
1,260,000 €