Shitet, Tokë, Paskuqan
Shitet, Tokë, Paskuqan
Shitet, Tokë, Paskuqan

Pershkrimi

Shitet tokë në "Paskuqan",pranë rrugës kryesore. Toka ka sipërfaqe totale 600 m2 dhe ndodhet ne zone vilash. Prona është e pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor.Për më tepër na kontaktoni!

Tipare

Land
future12273
600 m2
0
Ka Hipoteke
2019-09-16

Adresa

Paskuqan
Albania
Tirana
Paskuqan

Prona te ngjashme

Qera,Ambjent,Stacioni i Trenit

Stacioni i Trenit Tirana ID: al12731
170 m2 2 8
2,000 € /muaj

Shitet, Ambjent, Unaza e re

Unaza e Re Tirana ID: 12730
187 m2 3
330,000 €

Shitet, Tokë, Rruga e Rinasit

Rinas Tirana ID: 12729
18000 m2 0 0 2
1,260,000 €