Shitet,Apartament 1+1,Xhamlliku

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Xhamllikut, te ish Profarma, në rrugën "Nikolla Zoraqi". Informacion mbi apartamentin: • Kati 7 banim • Sipërfaqja e apartamentit neto/bruto : 54.76/62.68 m2. Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 1 dhomë gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i ri në ndërtim e sipër • Ashensor • Dopio xham • Termoizolim • Hidroizolim • Sistem kapot • Kubaturë e rregullt • Punime cilësore • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al12293
62.68 m2
7
2
1
Ne proces hipotekimi
2019-09-17

Adresa

Xhamlliku
Albania
Tirana
Xhamlliku

Prona te ngjashme

Qera,Ambjent,Stacioni i Trenit

Stacioni i Trenit Tirana ID: al12731
170 m2 2 8
2,000 € /muaj

Shitet, Ambjent, Unaza e re

Unaza e Re Tirana ID: 12730
187 m2 3
330,000 €

Shitet, Tokë, Rruga e Rinasit

Rinas Tirana ID: 12729
18000 m2 0 0 2
1,260,000 €