Shitet,Apartament 1+1,Bulevardi Zhan D'Ark

Pershkrim

Shitet apartament 1+1 te Bulevardi Zhan D'Ark, afër Ministrisë së Jashtme. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 66 m2 • Orientimi : Jug • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 1 dhomë gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Dopio xham • Termoizolim • I investuar • I përshatshëm për banim ose zyra • Zonë e aksesueshme në qytet. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
66,000 €
2
Ka hipoteke
2019-02-15

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 66
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Ministria e Jashtme
Albania
Tirana
Bulevardi Zhan D'ark
1001

Prona te ngjashme