Qera,Ambjent,Ali Demi
Qera,Ambjent,Ali Demi

Pershkrimi

Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, te ish Markata e Vjetër. Informacion mbi ambjentin : • Kati 0 përdhes • Sipërfaqja e ambjentit: 240 m2. Ambjenti disponon: • Tualeti • Open Space • Fasadë xhami • Pozicion gjeografik i favorshëm • Buzë rruge • I përshtatshëm për magazinë, furrë buke dhe mundësi të tjera shfrytëzimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
al12362
240 m2
0
0
1
Ka Hipoteke
2019-09-23

Adresa

Markata e Vjeter
Albania
Tirana
Alidemi

Prona te ngjashme

Qera,Ambjent,Stacioni i Trenit

Stacioni i Trenit Tirana ID: al12731
170 m2 2 8
2,000 € /muaj

Shitet, Ambjent, Unaza e re

Unaza e Re Tirana ID: 12730
187 m2 3
330,000 €

Shitet, Tokë, Rruga e Rinasit

Rinas Tirana ID: 12729
18000 m2 0 0 2
1,260,000 €