Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.
Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.
Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.
Shitet, Biznes, Komuna e Parisit, Tiranë.

Pershkrimi

Biznesi ndodhet në zonën Komuna e Parisit • Informacion mbi Ambjentin: • Kati 0 • Sipërfaqa e ambjenti: 22 m2 • I investuar • Me parket • 1 Tualet • Biznesi shitet në vlerën 5000 euro, aktualisht ambjenti jepet dhe me qera 170 euro • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
PRI+12364
22 m2
0
0
1
2019-09-23

Adresa

Komuna e Parisit
Albania
Tirana
Komuna e Parisit

Prona te ngjashme

Qera,Ambjent,Stacioni i Trenit

Stacioni i Trenit Tirana ID: al12731
170 m2 2 8
2,000 € /muaj

Shitet, Ambjent, Unaza e re

Unaza e Re Tirana ID: 12730
187 m2 3
330,000 €

Shitet, Tokë, Rruga e Rinasit

Rinas Tirana ID: 12729
18000 m2 0 0 2
1,260,000 €