Shitet,Apartament 2+1,Don Bosko

Pershkrim

Shitet apartament në fillim të Don Boskos. Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 98 m2 • Orientimi Lindje • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Termoizolim • Hidroizolim • Dopio xham • Punime cilësore • Kubaturë e rregullt • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
90,000 €
5
Ka hipoteke
2019-02-23

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 98
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Don Bosko
Albania
Tirana
Don Bosko
1001

Prona te ngjashme