Qera,Vilë,Tefta Tashko Koço

Pershkrim

Jepet me qera vilë te rruga "Tefta Tashko Koço". Vila është 2-katëshe me sipërfaqe 120 m2. Vila disponon salloni ndenjes, kuzhina, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, kubaturë e rregullt, e mobiluar, pozicion i favorshëm gjeografik dhe vende parkimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Qira
Vile
240 €
Në proces hipotekimi
2019-03-07

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 120
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Tefta Tashko Koco
Albania
Tirana
Tefta Tashko Koco
1001

Prona te ngjashme