Shitet,Apartament 2+1,Shkolla e Baletit

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar te Shkolla e Baletit, te rruga “Petro Nini Luarasi”. Apartamenti ndodhet në katin 6 banim, në një pallat të ri 9-katësh me ashensor, me sipërfaqe 79 m2, dopio xham, punime cilësore dhe me dokumentacion të rregullt hipotekor. Apartamenti është i mobiluar dhe i organizuar në sallon ndenje , kuzhina, 2 dhoma gjumi, tualeti, ballkoni dhe korridor shpërndarës.Orientimi i tij perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendodhja mjaft e mirë e apartamentit të ofron mundësinë e të gjitha lehtësirave në kohë të shkurtër. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
80,000 €
6
Ka hipoteke
2019-03-15

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 79
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Shkolla e Baletit
Albania
Tirana
Shkolla e Baletit
1001

Prona te ngjashme