Shitet Biznesi, Rruga e Durrësit

Pershkrimi

Shitet biznesi, lokal tek "Rruga e Durrësit". Informacion mbi Ambientin: • Kati 0 me sipërfaqe 81 m2 dhe 46 m2 verandë me leje shfrytëzimi • Fasadë me pamje nga rruga • 1 Tualet • Sistem aspirimi dhe kondicionimi • Toalisht I mobiluar •aktualish i lënë me qera 800 euro . • Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Tipare

Bar / Restaurant
OPP12599
81 m2
0
0
0
2019-10-09

Adresa

Rruga e Durresit
Albania
Tirana
Rruga e Durresit

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Rruga "Hoxha Tahsim"

Rruga Arkitekt Sinani Tirana ID: OPP13231
108 m2 2 1 9
100,000 €

Shitet, Ambjent, Bllok, Tiranë

Blloku Tirana ID: Pro+13230
64 m2 1 1
230,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Kodra e Diellit, Tiranë.

Kodra e Diellit Tirana ID: PRI13229
104 m2 2 2 12
125,000 €