Shitet,Apartament 2+1,Fresku

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Freskut. Apartamenti ndodhet në katin 1 banim, i 2 teknik, në një pallat të ri me ashensor, me sipërfaqe apartamenti neto/bruto 96.4/107.1 m2, me sipërfaqe verande 11.2 m2, me dokumentacion të rregullt hipotekor, punime cilësore, kubaturë e rregullt dhe termoizolim. Apartamenti është i organizuar në sallon ndenje , kuzhina, 2 dhoma gjumi, 2 tualete ku 1 tualet është me aspirim natyral, veranda dhe korridor shpërndarës.Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
54,000 €
2
Ka hipoteke
2019-03-25

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 118.3
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Fresku
Albania
Tirana
Fresku
1001

Prona te ngjashme