Qera, Ambient, Rinas
Qera, Ambient, Rinas

Pershkrimi

Jepet me qera ambient, në Rinas pranë aeroportit "NënëTereza" . Ambienti ndodhet në katin e 0 me sipërfaqe 118 m2 dhe 1000 m2 truall. Ambienti është i përshtashëm për një sërë aktivitetesh. Disponon: •1 Ambient open space •2 Tualete •Fasadë xhami. •Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP12601
118 m2
0
0
2
2019-10-09

Adresa

Rinas
Albania
Tirana
Rinas

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë.

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI13235
144 m2 3 2 2
173,000 €

Qera,Apartament 2+1,Lidhja e Prizrenit,te Garda

Rruga "Lidhja e Prizrenit" Tirana ID: future13234
100 m2 2 1 2
550 € /muaj

Shitet,Apartament 2+1,Kepi i Rodonit

Kepi i Rodonit Durrës ID: AL13233
104 m2 2 1 2
200,000 €