Shitet,Apartament 1+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 1+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 1+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 1+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 1+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 1+1,Ali Demi
Shitet,Apartament 1+1,Ali Demi

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, te Markata e Vjetër. Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 • Sipërfaqja e apartamentit : 53 m2 • Orientimi Jug • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është pjesërisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 1 dhomë gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Korridor shpërndarës • Kubaturë e rregullt • I investuar • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al12603
53 m2
4
2
1
Ka Hipoteke
2019-10-10

Adresa

Markata e Vjeter
Albania
Tirana
Alidemi

Prona te ngjashme

Qera,Ambjent,Stacioni i Trenit

Stacioni i Trenit Tirana ID: al12731
170 m2 2 8
2,000 € /muaj

Shitet, Ambjent, Unaza e re

Unaza e Re Tirana ID: 12730
187 m2 3
330,000 €

Shitet, Tokë, Rruga e Rinasit

Rinas Tirana ID: 12729
18000 m2 0 0 2
1,260,000 €