Qera, Apartament 2+1, Bllok
Qera, Apartament 2+1, Bllok
Qera, Apartament 2+1, Bllok
Qera, Apartament 2+1, Bllok
Qera, Apartament 2+1, Bllok
Qera, Apartament 2+1, Bllok

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne zonen e Bllokut. Informacion mbi apartamentin: • Kati 7 banim • Siperfaqa 180 m2 • Organizimi: • Sallon ndenje • Ambjent gatimi • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • 1 Lavanteri • Ballkoni Detaje te tjera: • Pallat I ri • Me ashensor. • Jepet me qera I mobiluar ose bosh • Zone e preferuar per banim dhe e aksesushme ne qytet • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
12604
180 m2
7
3
2
Ka Hipoteke
2019-10-10

Adresa

Blloku, Tirana, Tirana County, Albania
Albania
Tirana
Blloku

Prona te ngjashme

Qera,Ambjent,Stacioni i Trenit

Stacioni i Trenit Tirana ID: al12731
170 m2 2 8
2,000 € /muaj

Shitet, Ambjent, Unaza e re

Unaza e Re Tirana ID: 12730
187 m2 3
330,000 €

Shitet, Tokë, Rruga e Rinasit

Rinas Tirana ID: 12729
18000 m2 0 0 2
1,260,000 €