Shitet, Apartament 1+1, Fusha e Aviacionit

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Fusha e Avicionit. Apartamenti ndodhet në katin e 1 banim te nje pallati ne ndertim dhe ka sipërfaqe totale prej 81.9 m2. Apartamenti ka një orientim shume te mire. Apartamenti disponon: Salloni Ndenjes, Ambjenti gatimi, Dhoma e gjumit, Tualeti dhe Ballkoni • Apartamenti disponon kubatur te rregullt dhe punime cilesore. Vendndodhja mjaft e mire e apartamenit te ofron mundesine e te gjitha lehtesirave ne kohe te shkurter. Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
future12608
81.9 m2
1
1
1
2019-10-10

Adresa

Fusha e Aviacionit
Albania
Tirana
Fusha e Aviacionit

Prona te ngjashme

Qera,Ambjent,Stacioni i Trenit

Stacioni i Trenit Tirana ID: al12731
170 m2 2 8
2,000 € /muaj

Shitet, Ambjent, Unaza e re

Unaza e Re Tirana ID: 12730
187 m2 3
330,000 €

Shitet, Tokë, Rruga e Rinasit

Rinas Tirana ID: 12729
18000 m2 0 0 2
1,260,000 €