Shitet, Toke, Autostrada Tirane- Durres

Pershkrimi

Toka ndodhet në zonen e Autostrades Tirane-Durres,ne Vore •Informacion mbi tokën: •Sipërfaqja e tokës : 7900 m2 mundesi deri ne 8000 m2 • Me certifikatë pronësie • E ndare ne 2 parcela 5130 m2 dhe 4670 m2 te cilat shiten te ndara ose sebashku me vleren 80 euro/ m2 • I përshtatshëm për ndërtim Kapanonesh dhe Godinash Biznesi • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Land
12611
7900 m2
0
0
Ka Hipoteke
2019-10-10

Adresa

Autostrada Tirane Durres
Albania
Tirana
Autostrada Tirane-Durres

Prona te ngjashme

Qera,Ambjent,Stacioni i Trenit

Stacioni i Trenit Tirana ID: al12731
170 m2 2 8
2,000 € /muaj

Shitet, Ambjent, Unaza e re

Unaza e Re Tirana ID: 12730
187 m2 3
330,000 €

Shitet, Tokë, Rruga e Rinasit

Rinas Tirana ID: 12729
18000 m2 0 0 2
1,260,000 €