Shitet, Tokë, Dajt

Pershkrim

Shitet tokë në zonën e Freskut, në afërsi të Thesarit, Komuna Dajt. Me sipërfaqe totale prej 19000 m2 dhe me perspektivë zhvillimi. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe të gjitha orientimet. •mundësi ndajre • sipërfaqe pyjore Për më tepër na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
1,330,000 €
Ka hipoteke
2019-04-06

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 19000

Adrese

Dajt
Albania
Tirana
Dajti
1001

Prona te ngjashme