Shitet,Ambjent,Kombinat
Shitet,Ambjent,Kombinat
Shitet,Ambjent,Kombinat
Shitet,Ambjent,Kombinat
Shitet,Ambjent,Kombinat
Shitet,Ambjent,Kombinat
Shitet,Ambjent,Kombinat
Shitet,Ambjent,Kombinat
Shitet,Ambjent,Kombinat
Shitet,Ambjent,Kombinat

Pershkrimi

Ambjenti është pozicionuar në zonën e Kombinatit buzë rruge, në Sharre. Informacion mbi Ambjentin: • Kati 0 • Sipërfaqja e ambientit: 600 m2 trualli , 229 m2 ndertimi • Disponon dokumentacionin e rregullt Hipotekor • Punime shumë kualitative me masë të lartë të hekurit dhe betonit • I përshtatshëm për cfardolloj aktiviteti. •Kati i pare eshte open space dhe mund te perdoret sipas deshires.Kati i dyte disponon 5 dhoma te cilat perdoren per zyra dhe magazinim.Ambjenti dsponon hapesire parkimi si dhe eshte opsion ideal investimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
future12664
229 m2
1
5
2
Ka Hipoteke
2019-10-14

Adresa

Kombinat
Albania
Tirana
Kombinat

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 1+1, Bllok, Tiranë.

Blloku Tirana ID: PRI13227
60 m2 1 1 29
345 € /muaj

Shitet,Apartament 2+1,Tregu Elektrik

Rruga Sali Nivica Tirana ID: AL13226
112 m2 2 2 17
95,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Tregu Elektrik

Rruga Sali Nivica Tirana ID: AL13225
82.27 m2 2 1 28
70,000 €