Shitet,Apartament 2+1,Rruga Bardhyl

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar te Rruga Bardhyl. Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 banim • Sipërfaqja e apartamentit neto/bruto : 105.61/120.39 m2 • Orientimi Veri-Jug-Perëndim • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • 2 Ballkone • Korridor shpërndarës • Termoizolim • Hidroizolim • Sistem chiller • Fasada e ventiluar e ndërthurur me sistemin kapot • Muratura e dyfishtë është aplikuar me një shtresë leshi-guri . Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
127,000 €
4
Ka hipoteke
2019-04-10

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 120.39
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Rruga Bardhyl
Albania
Tirana
Rruga Bardhyl
1001

Prona te ngjashme