Ambjent,Unaza E Re

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent ne nje zone mjaft te preferuar dhe te frekuentuar,ne Unaze te Re,perballe 2 Rotondove.Ndodhet në katin e pare te nje pallati te ri dhe ka sipërfaqe totale prej 319.6 m2. Ambjenti disponon: • Dokumentacion te rregullt hipotekor • Hapesira te bollshme • Hyrje te dedikuar •2 tualete • Fasade xhami • Opsion ideal investimi • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
future12686
320 m2
1
0
2
Ka Hipoteke
2019-10-15

Adresa

Albania
Tirana
Unaza e re

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 1+1, Bllok, Tiranë.

Blloku Tirana ID: PRI13227
60 m2 1 1 30
345 € /muaj

Shitet,Apartament 2+1,Tregu Elektrik

Rruga Sali Nivica Tirana ID: AL13226
112 m2 2 2 18
95,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Tregu Elektrik

Rruga Sali Nivica Tirana ID: AL13225
82.27 m2 2 1 29
70,000 €