Qera, Apartament 1+1, Sheshi Willson, Tiranë

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në zonën Sheshit Willson. Informacion mbi apartamentin: • Kati i 2 • Sipërfaqa e apartamentit: 70 m2. Apartamenti jepet me qera i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Dhomën e Gjumit • Tualeti • Ballkon • I investuar • Kondicioner. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Qira
Apartament
350 €
1
Ka hipoteke
2019-04-10

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 70
Tualet (e) : 1
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Sheshi Willson
Albania
Tirana
Sheshi Willson

Prona te ngjashme